O MNIE


Witaj drogi Czytelniku!

 

Mój blog kulinarny ZasmakujKuchni.pl wkrótce będzie nosić nową nazwę KuchniaAni.pl.

 

Miło mi, że tu trafiłeś, jesteś, czytasz, rozgość się.

Odpoczywam gotując. Uwielbiam odkrywać, łączyć smaki, kulinarnie kombinować. Tworzę, próbuję i urozmaicam dania cały czas. Gdy dostrzegłam tę ponadprzeciętną miłość – zaczęło się na dobre, a kuchnia stała się jeszcze większym sercem domu. Dzielę codzienność z moim kulinarnym, elektronicznym pamiętnikiem. Ten blog to moje miejsce w sieci, kulinarny azyl, do którego wracam z radością i z wielkim apetytem. Zbiór dań, tych mniej lub bardziej popisowych, lecz zawsze domowych, sprawdzonych, dla każdego.

Dzięki pasji kulinarnej byłam częstym gościem programu „Pytanie na śniadanie”, w którym dzieliłam się z Wami radami na temat gotowania i codziennych praktyk w kuchni.

Raduje mnie ogromnie stanie nad kuchenką gdy zupa lekko wrze, sałatka się chłodzi, ciasto pachnie latem, rodzina w komplecie, dom jest domem, na stole żółte tulipany. Wtedy nie ma złych wiadomości czy pogody.

 

Gotuję dla rodziny, bliskich, dla siebie. Doceniam, tworzę i dbam o relaks podczas posiłków, harmonię i spokój. Każda chwila z rodziną jest bezcenna a kuchnia scala nas jeszcze smaczniej. Moją weną są moje dzieci, kuchnia staropolska, ciekawe smaki świata, ludzie, którzy z pasją opowiadają o jedzeniu oraz najbliżsi, którzy odnosząc puste talerze proszą o więcej.

Uwielbiam karmić ludzi, tworzyć potrawy wszelakie i miłą atmosferę, być radosną i potrzebną. Wielkie uśmiechy na twarzach moich bliskich po wspólnym biesiadowaniu i celebrowaniu potraw motywują mnie do starania się o każdy coraz lepszy dzień, nie tylko w kuchni!

 

Znajdziesz tu przepisy na potrawy błyskawiczne i łatwe lub bardziej czasochłonne, fit, mięsne czy wege, wyszukane, tradycyjne, zainspirowane książkami, tv, blogami po fachu, życzeniami rodziny czy samym głodem. W kuchni cenię dobre jakościowo produkty, świeże owoce, warzywa, aromatyczne zioła. Im mniej soli i cukru, tym lepiej. Czytam etykiety.

Miło mi będzie, gdy dołożę cegiełkę do Twojego codziennego menu, zajrzysz, polubisz, pogotujesz, zasmakujesz kuchni i zostaniesz na dłużej. Weź kubek ulubionej herbaty i zrelaksuj się planując kolejny smakowity dzień. Niech połączy nas smak i ciekawość kuchni! Kończąc, życzę Ci kulinarnego natchnienia i energii do gotowania, odwagi do próbowania, udanych wypieków (na twarzy również;), słodkości na co dzień! Jednocześnie dziękuję za Wasze komentarze, wiadomości, polubienia, które dodatkowo motywują do dalszych kulinarnych działań.

Pozdrawiam! Ania

 

© Zasmakuj Kuchni 2016-2023 | Wszystkie zdjęcia oraz teksty są własnością autorki bloga. Kopiowanie, przetwarzanie i
rozpowszechnianie bez wiedzy i zgody autorki jest zabronione.